2014 m. spalio 14 d., antradienis

trout fishing in my bath


sapnavau 2 moteris ir 2 vyrus, sumaniusius paplaukioti kanojomis. iš pradžių jie ketino išplaukti su rūbais, tačiau moterys pradėjo nervingai prieštarauti, sakė, jog nenori šlapinti savo rūbų, nes vis tiek įkris. taip ir buvo - jie visi tai plaukė, tai krito, plaukė-krito, kol abi moterys įšoko į vandenį nekvėpuodamos, iki kol vyrai jų neberas.
išnirusios į krantą jos rado atokusį butą ir paskambinusios į bet kurį pradėjo juoktis.
Duris atvėręs senas, storas vyras su pražilusia barzda varė jas lauk, klausė, ką jos čia veikia nuogos, bet jos tik juokėsi, bandė jį užkliudyti rankomis ir kojomis, jis net išsitraukė lazdą, bet jos juokėsi toliau, ir tik vėliau pastebėjusios jo įtūžį, besijuokdamos pabėgo iš laiptinės.
viena tų moterų buvo nesąmoningai išsiugdžiusi gėdingą eiseną, ir ji dėl to jautėsi nepelnytai vulgari, nes ją visi matė nuogą, dėl ko eisena tapo tik dar ryškesnė. visi - tai 2 vyrai, jos draugė, vyras iš laiptinės, bei aš-sapno stebėtojas-. žinojau, kad labiausiai tai moteriai buvo gėda, jog ją stebiu aš, tačiau nedalyvavau savo sapne, todėl nieko negalėjau jai pasakyti - man visąlaik buvo nesmagu dėl to, jog vienas mano pačios pasąmonės personažų dėl manęs jaučias nejaukiai. situacija be išeities - įšokti į jį negalėjau, nutraukti sapno taip pat negalėjau, tad teko jį tęsti...ir
Galiausiai tos ilgaplaukės moterys dviese sušoko į vandenį ir pavirto žuvimis, kurioms vyrai užkišo ausis mažais pagaliukais. tai nebuvo jų kerštas, tai puvo pagalba - sakė vienas jų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą